O mně

Zdravím Vás,
jsem Marek Ždánský

V současné době studuji na vysoké škole stavební a pracuji jako BIM koordinátor ve společnosti Skanska. Své volné chvíle věnuji komplexním stavebním aktivitám, které jsou srovnatelné s prací projektanta nebo designéra. 

Spolupracuji s několika firmami a stále rozšiřuji své znalosti v oboru. Mým cílem je neustále se zlepšovat a přinášet nové nápady a perspektivy do každého projektu, na kterém pracuji.

Aktuálně spolupracuji

Nadšenec již od mladého věku!

Od základní školy jsem byl přitahován k tvorbě v Photoshopu. S kamarády jsme trávili čas tvořením různých koláží a soutěžili, kdo vytvoří nejvtipnější obrázek. Později, když jsem byl na střední škole, mi jedna známá položila zajímavou otázku: „Dokážeš mi udělat vizualizaci pokoje?“ I když jsem neměl žádné zkušenosti s práci s 3D objekty, začal jsem se učit a během dvou let jsem dokončil více než 40 projektů – vizualizace, návrhy interiérů a další jednoduché výkresy.

Každý nový projekt mi umožňuje objevovat nové funkce programu, učit se z různých zdrojů a kurzů pro grafiky a projektanty a získávat cenné zkušenosti, které bych rád s Vámi sdílel. S mými schopnostmi a zkušenostmi Vám rád pomohu s čímkoli týkajícím se stavby nebo rekonstrukce!